the walking dead 10. sezon
the walking dead 10. sezon

Film, dizi platformu olarak ülkemizde de hizmet veren platform son zamanlarda epey baskı altında gibi görünüyor. Gelmiş geçmiş en iyi zombi dizisi ünvanını elinde tutan The Walking Dead dizisinin 10. sezonu henüz kullanıcılara sunulmadı.

The Walking Dead 10 sezon karanlik

Bu durumdan hayli rahatsız görünen izleyiciler çeşitli platformlar da tepkilerini dile getiriyorlar. Diğer platformlarda yayınlanan dizinin Netflix platformunda neden olmadığı ise merak konusu. Tarafımca Netflix müşteri temsilcisiyle görüştüğümde ise bana aktarılan bilgi aynen şu şekilde oldu.

“Netflix her zaman kullanıcıya en iyi deneyimi sunma amacındadır. Yayınlanan dizilerin telif hakları dizi, film şirketleriyle görüşülerek yapılmaktadır. Telif hakkı başka bir platform tarafından alınan dizi veya filmin tarafımızca yayınlanması mümkün değildir. Ama bu durum telif hakkı alamayacağımız anlamına da gelmiyor. Yani önümüzde ki süreçler tamamen şirketlerin görüşmesi ve anlaşmasıyla belli olacaktır. Şuan dizi hakkında net bir bilgi yoktur.”

Anlaşılan o ki şu anlık dizi Netflix’te bulunmayacak gibi duruyor. Bekleyip göreceğiz….

Önceki makaleOppo Find X2 Neo Tasarımı Gözüktü !
Sonraki makaleYENİ MOTOROLA EDGE PLUS FİYAT VE ÖZELLİKLERİ
Ben 8 yıldır işini aşkıyla yapan bir grafikerim. En sevdiğim Rap müzik tasarımlarıyla bu işe başlayıp buralara geldi. Ayrıca Teknolojiye olan merakım bana Bu siteyi açmamı sağladı. Esenle kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin