Sevilen hayatta kalma oyunu Fortnite bu sefer de John Wick kostümünü oyuna ekliyor. Bize sunduğu karakterlerle bizi hayli şaşırtan oyun bu sefer oyuncularına John Wick deneyimi yaşatacak. Geçtiğimiz aylarda da Kampanya olarak Avengers : Endgame için bir kostüm ekleyen şirket film tanıtımları için bunu sıklıkla yapacak gibi duruyor. Gelecek güncelleme ile oyuan eklenecek olan kostüm gerçekten iyi duruyor.

Filmin bu hafta sonu vizyona gireceği biliniyor. Bunu ele alırsak oyun karakterinin de yakın zamanda oyuna ekleneceğini söyleyebiliriz. Oyun için karakter ifade ve hareketlerin de de düzenleme yapılacak güncellemeyle birlikte meşhur altınlardan birisi de oyuna eklenecek. Sırt çantamızda ve oyunun çeşitli bölgelerinde karşımıza çıkan bu sembolü de unutmamak gerek. Gelişmeler şimdilik bu kadar görüşmek üzere.

fortnite john wick victory royale desktop wallpaper 778 799 hd wallpapers

Aşağıda ki videodan kostümün nasıl gözüktüğüne bakabilirsiniz.

Önceki makaleGalaksiler Arası Yolculuk Mümkün !
Sonraki makaleİos 13 Güncellemesini Hangi Cihazlar Alacak ?
Ben 8 yıldır işini aşkıyla yapan bir grafikerim. En sevdiğim Rap müzik tasarımlarıyla bu işe başlayıp buralara geldi. Ayrıca Teknolojiye olan merakım bana Bu siteyi açmamı sağladı. Esenle kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin