Aptoide Ceo’su tarafından yapılan açıklamayla Huawei markası Play Store açığını Aptoide ile kapatacak.

  • Geçtiğimiz günlerde Amerika Huawei için Google tarafından uygulama ve işletim sistemi desteği verilmeyeceğini duyurmuş. Çok geçmeden Huawei’nin kararlı duruşu ve açıklamalarından sonra ise bu kararını 90 günlük bir askıya almıştı. Huawei zaten resmi yapılan açıklamalara göre yeni bir işletim sistemi üzerinden çok önceden zaten çalıştıklarını söylemişti. Tüm bu hazırlıkları aslından önceden planladıklarından bahseden Huawei Play store için de Aptoide ile görüşmeler gerçekleştiriyor.
Aptoide
Aptoide

Aptoide Ceo’sunun yaptığı açıklamalara göre Huawei Play Store için kendilerini seçtiklerini söyledi. İçerisinde 900.000 küsür uygulama bulunan Aptoide içerisine bilinen bazı uygulamarı da  eklerse tam anlamıyla kullanıcıların isteklerini karşılayabilir gibi görünüyor. Ayrıca Huawei’nin bu olacakları önceden biliyormuş gibi açıklamalar yapması ve zaten bu duruma hazırlık yapıyorduk demesi de büyük bir şirket olduğunun göstergesi. Buradan Aptoide uygulamasına göz atabilirsiniz.

Önceki makaleRAGE 2 sistem gereksinimleri
Sonraki makaleDede Paradoksu : Zamanda Yolculuk
Ben 8 yıldır işini aşkıyla yapan bir grafikerim. En sevdiğim Rap müzik tasarımlarıyla bu işe başlayıp buralara geldi. Ayrıca Teknolojiye olan merakım bana Bu siteyi açmamı sağladı. Esenle kalın.

BİR CEVAP BIRAK

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen adınızı buraya girin